موسسه آموزشی الف

دوره تخصصی مکالمه زبان انگلیسی

بسیاری از افراد در یادگیری زبان انگلیسی تمام وقت خود را صرف مطالعه گرامر و حفظ لیستی از کلمات می‌کنند. در حالی که نمی‌توانند با استفاده از دانش خود در یک مکالمه واقعی به زبان انگلیسی شرکت کنند. این مشکل در میان زبان آموزان یک چالش بسیار رایج است. این در حالی است که بی‌شک مهارت مکالمه مهم‌ترین مهارتی است که در سفر و در ارتباط با افراد خارجی به آن نیاز خواهید داشت. شرکت در دوره های تخصصی مکالمه بهترین راه برای حل این چالش است. این دوره‌های آموزشی که توسط آموزشگاه زبان الف برگزار می‌شوند بر یادگیری مهارت مکالمه در موقعیت‌های واقعی متمرکز می‌باشند. بر‌خلاف دوره‌های ترمیک که مکالمه تنها بخشی از مهارت‌های مورد تمرین است، صد‌در‌صد زمان کلاس‌های مکالمه به تمرین گفتگو به زبان انگلیس اختصاص دارد.
دوره تخصصی مکالمه زبان انگلیسی

مزایای شرکت در دوره های آموزشی مکالمه زبان انگلیسی

  • تقویت اعتماد به نفس صحبت به زبان انگلیسی: وقتی در محیطی قرار می‌گیرید که مجبور به صحبت به زبان انگلیسی هستید، چاره‌ای ندارید جز اینکه بر ترس‌های خود غلبه کنید – ترس از اشتباه کردن، خجالتی بودن، احمقانه به نظر رسیدن – همه چیزهایی هستند که مانع یادگیری زبان شما می‌شوند. صحبت کردن و گوش دادن به سایر افراد به زبان انگلیسی به تقویت ایمان به توانایی‌های خود کمک می‌کند. همچنین شک و تردیدهایی را که در ذهن شما وجود دارد از بین می‌برد. بنابراین مطمئناً یک تقویت کننده اعتماد به نفس است.
  • تقویت روان صحبت کردن به زبان انگلیسی: وقتی در حال یادگیری گیتار هستید، نشستن و به خاطر سپردن تمام آکوردهای ممکن بسیار خوب است. اما تا زمانی که شروع به زدن آکوردها روی سیم‌ها نکنید و دانش خود را به صورت عملی اجرا نکنید، برای شما بسیار سخت است که روان بنوازید. هرچه بیشتر تمرین کنید، «حافظه ماهیچه‌ای» خود را تقویت می‌کنید. در این حالت انگشتانتان به‌طور خودکار می‌دانند کجا باید بروند بدون اینکه مجبور باشید به آن فکر کنید – این همان اتفاقی است که وقتی شروع به صحبت کردن به زبان انگلیسی با صدای بلند می‌کنید، برای مهارت‌های زبانی شما رخ می‌دهد. تمرین مکالمه با دیگر زبان آموزان انگلیسی در دوره‌های مکالمه به شدت بر روان صحبت کردن تاثیرگذار است. در کلاس های مکالمه زبان انگلیسی یاد می‌گیرید بدون فکر کردن و مکث زیاد در مکالمات رایج انگلیسی شرکت کنید.
  • یادگیری از اشتباهات خود و دیگران: یکی از مهم‌ترین مزایای شرکت در کلاس‌های آموزش مکالمه آموزشگاه الف، دریافت بازخورد فوری از استاد و دیگر زبان آموزان است. بازخورد فوری به شما کمک می‌کند از اشتباهات خود و دیگران بیاموزید و بهتر صحبت کنید. شرکا در مکالمات انگلیسی در ایت دوره‌ها به آشکار کردن هر گونه شکاف در واژگان و گرامر شما کمک می‌کند.
  • تقویت دایره واژگان و اصطلاحات رایج انگلیسی: با شرکت در دوره‌های مکالمه زبان انگلیسی می‌توانید دایره واژگان و اصطلاحات رایج انگلیسی خود را تقویت کنید. یادگیری از منابع کلاسی، استاد و دیگر زبان آموزان می‌تواند در زمانی کوتاه دایره واژگان و اصطلاحات انگلیسی شما را به طرز چشمگیری گسترش دهد.

چرا در دوره های مکالمه زبان انگلیسی شرکت کنیم؟

  • اگر قصد سفر کردن به یک کشور خارجی را دارید شرکت در این دوره‌ها می‌تواند در زمان نسبتا کوتاهی مهارت مکالمه شما را تقویت کند.
  • اگر احساس می‌کنید تمرین مکالمه در دوره‌های ترمیک برای شما کافی نیست می‌توانید دوره‌های ازاد مکالمه را به عنوان دوره‌های مکمل انتخاب کنید.
  • اگر مهارت‌های شنیداری، خواندن و نوشتن شما در سطح خوبی قرار دارد و تنها در مکالمه مشکل دارید این دوره‌ها گزینه مناسبی برای شماست.
  • اگر تنها به یادگیری مکالمه به زبان انگلیسی علاقه‌دارید و نمی‌خواهید به سایر مهارت‌های زبان انگلیسی بپردازید این کلاس‌ها گزینه مناسبی برای شما محسوب می‌شوند.
  • اگر قصد شرکت در آزمون‌های بین‌المللی زبان را دارید می‌توانید برای تقویت مهارت صحبت کردن خود در دوره‌های مکالمه شرکت کنید.
  • اگر در تلفظ صحیح کلمات انگلیسی مشکل دارید شرکت در دوره‌های آزاد مکالمه می‌تواند اشکالات شما را برطرف کند.
مکالمه زبان انگلیسی

اهداف دوره های مکالمه زبان انگلیسی آموزشگاه الف

در دنیای فراگیری زبان، زمانی که سفر یادگیری را با دیگران آغاز می‌کنید، اغلب لذت‌بخش‌تر و سودمندتر است.  مزایای شرکت در دوره های عمومی بزرگسالان آموزشگاه زبان الف شامل موارد زیر است:

● تقویت مهارت مکالمه به زبان انگلیسی در موقعیت‌های مختلف (Real English)

● تمرین به کار بردن دانش تئوری زبان انگلیسی در مکالمات

● آموزش استفاده درست و صحیح از واژگان در جملات

● آموزش اصطلاحات رایج در مکالمات روزمره زبان انگلیسی(Idiom, Slang, Expression)

● تقویت مهارت تلفظ صحیح کلمات

● افزایش اعتماد به نفس برای شرکت در مکالمات انگلیسی

● تقویت مهارت speaking برای کسب نمره بالاتر در آزمون‌های بین‌المللی

● آشنایی با فرهنگ کشورهای انگلیسی زبان

● تقویت مهارت شنیداری

درخواست ثبت نام در این دوره

Hidden

ثبت درخواست تعیین سطح

پس از ثبت درخواست خود مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و نحوه و شرایط شرکت در تعیین سطح رو خدمتتون عرض خواهند کرد.