موسسه آموزشی الف

دوره های زبان اسپانیایی در آموزشگاه زبان الف

اسپانیا دارای تاریخ و فرهنگ غنی و باشکوهی است، پس با درک عمیق این زبان می‌توان درباره فرهنگ و تاریخ اسپانیا اطلاعات ارزشمندی را کسب کرد. باوجود تفاسیر فوق، یادگیری زبان اسپانیایی به افرادی که می‌خواهند به‌زودی موفق شوند و یا کیفیت زندگی خود را بهبود ببخشند، پیشنهاد می‌شود؛ اما لازمه یادگیری زبان اسپانیایی شناخت و آگاهی کامل در مورد این زبان است. ازاین‌روی آموزشگاه زبان الف در این بخش قصد دارد اطلاعاتی را درزمینه نحوه یادگیری زبان اسپانیایی، علت یادگیری زبان اسپانیایی، آزمون‌های زبان اسپانیایی و … در اختیار شما قرار دهد.

آموزش زبان اسپانیایی

اهمیت یادگیری زبان اسپانیایی

یادگیری یک‌زبان دیگر راهی عالی برای اتصال به دنیا و افزودن یک مهارت جدید به لیست استعدادهای خود است. اگرچه زبان انگلیسی به‌عنوان زبان بین‌الملل شناخته می‌شود، اما آموزش و سخن گفتن به زبان اسپانیایی نیز مهارت و تجربه جالبی است. اگر به یادگیری زبان‌های دنیا علاقه‌مند هستید، حتماً زبان اسپانیایی بیاموزید، زیرا آموزش این زبان مزایای مختلفی دارد که در ادامه برخی از آن‌ها را یادآوری کردیم.

- دومین زبان متکلم در جهان

بهترین دلیل برای انتخاب زبان اسپانیایی به‌عنوان زبان دوم، استفاده گسترده از آن در سراسر جهان است. اسپانیایی دومین زبان پرطرفدار در جهان است. جالب است بدانید در ایالات‌متحده، اسپانیایی‌زبانان زیادی نیز وجود دارد. طبق آمار تقریباً 41 میلیون نفر در آمریکا به زبان اسپانیایی صحبت می‌کنند.

- درک فیلم‌ها و آهنگ‌های اسپانیایی

یادگیری اسپانیایی این امکان را به علاقه‌مندان دنیای هنر می‌دهد که با لذت بیشتری فیلم‌های اسپانیایی را مشاهده کنند و از آهنگ‌های اسپانیایی بهره‌مند شوند. اگر طرفدار خوانندگانی نظیر شکیرا، ریکی مارتین و انریکه ایگلسیاس هستید، می‌توانید با آموزش زبان اسپانیایی تمامی آهنگ‌های این خوانندگان را درک کنید.

- مطالعه کتاب‌های اسپانیایی

علاقه‌مندان به مطالعه کتاب‌های مختلف می‌توانند پس از آموزش زبان اسپانیایی از مطالعه برترین رمان‌ها جهان لذت ببرند. اغلب نویسندگان مشهور جهان نظیر ساندرا سیسنروس، ایزابل آلنده و اسکار وائو رمان‌های زیادی به زبان اسپانیایی نوشته‌اند.

- فرصت سفر

گردشگران در صورت آموزش زبان اسپانیایی می‌توانند تجربه‌های جالبی را در سفر به کشورهای اسپانیایی زبان کسب نمایند. چراکه همان‌طور که پیش‌تر نیز اشاره شد، برخی از مردم اروپا، آمریکا لاتین، اسپانیا و ... به زبان اسپانیایی مسلط هستند.

- تقویت‌کننده رزومه

داشتن تسلط به زبان دوم مانند اسپانیایی نیز می‌تواند زمینه‌ساز تقویت رزومه باشد. ازاین‌روی افرادی که قصد کار در کشورهای اسپانیایی زبان و یا آمریکایی را دارند می‌توانند برای تقویت رزومه کاری خود این زبان را بیاموزند.

- بهبود حافظه

زبان‌آموزانی که قصد دارند، حافظه کاری خود را بهبود ببخشید، می‌توانند یادگیری زبان اسپانیایی را انتخاب کنند. چراکه یادگیری یک‌زبان جدید می‌تواند نقش مؤثری را در بهبود کیفیت حافظه ایفا کند.

- آشنایی بهتر با عبارات و گرامر زبان انگلیسی

جالب است بدانید که زبان انگلیسی و زبان اسپانیایی ازنظر اصطلاحات بسیار شبیه هم هستند، ازاین‌روی هم‌زمان با آموزش زبان انگلیسی به‌خوبی می‌توان به یادگیری زبان اسپانیایی نیز بپردازید.

- افزایش موقعیت‌های تحصیلی

زبان اسپانیایی یک‌زبان زنده و شناخته‌شده در سراسر جهان محسوب می‌شود. اگرچه تحصیل در اغلب دانشگاه‌های جهان به زبان انگلیسی است، اما درک لازم از زبان اسپانیایی می‌تواند موجب افزایش موقعیت‌های تحصیلی شود.

آزمون ‌های بین‌المللی زبان اسپانیایی

آزمون Diplomas de Español como Lengua یا (DELE) به‌عنوان یکی از مهم‌ترین آزمون‌های زبان بین‌المللی برای شناخت سطح زبان اسپانیایی شناخته می‌شود. این آزمون در 6 سطح A1 تا C2 برگزار می‌شود. متقاضیان علاقه مند به یادگیری زبان اسپانیایی برای بهتر پیمودن مسیر یادگیری این زبان بهتر است بعد از گذراندن هر سطح آموزشی، در آزمون همان سطح شرکت نمایند تا به تسلط خوبی برسند.

چگونه زبان اسپانیایی خود را تقویت کنیم؟

استمرار و تلاش مداوم به‌عنوان مهم‌ترین روش‌های تقویت و یادگیری زبان اسپانیایی شناخته می‌شوند، اما برای آموزش بهتر و تقویت بیشتر زبان اسپانیایی راه‌های متعددی وجود دارند که ازجمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

زبان اسپانیایی

- تماشای فیلم و گوش دادن به موسیقی اسپانیایی

مشاهده فیلم‌ها و گوش دادن به موسیقی اسپانیایی یک‌راه نه‌چندان سخت برای تقویت زبان اسپانیایی محسوب می‌شود. گوش دادن به موسیقی یا دیدن فیلم‌های اسپانیایی نقش مؤثری را در تقویت زبان اسپانیایی و افزایش سرعت گفتار ایفا می‌کند. زبان‌آموزانی که قصد دارند در بازه محدود به این زبان مسلط شوند، از فیلم‌ها و آهنگ‌های اسپانیایی‌زبان غافل نشوند.

- تمرین در نوشتن کلمات

نوشتن، یک مهارت عالی برای درک زبان انگلیسی است. با نوشتن واژه‌های اسپانیایی و تلفظ آن‌ها در طول روز می‌توان علاوه بر تقویت حافظه، افزایش دایره لغات و ... به سطح بسیار عالی از مهارت زبان‌آموزی رسید.

- استفاده از اپلیکیشن های آموزشی

امروزه برنامه‌های زیادی برای تمرین و یادگیری زبان اسپانیایی وجود دارند که ازجمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به Duolingo، Memrise، Mango و ... اشاره کرد. استفاده از تمرینات جذاب این اپلیکیشن ها در طول روز علاوه بر تفریح می‌تواند در تقویت زبان نیز مؤثر باشد.

- تغییر زبان گوشی تلفن همراه

امروزه بسیاری از مردم دائماً از تلفن همراه‌های خود استفاده می‌کنند. آن‌ها صدها پیام، تصویر و محتوا را دریافت می‌کنند، می‌بینند و ارسال می‌کنند. با توجه به نیاز مداوم به تلفن همراه، پس تغییر زبان تلفن همراه به زبان اسپانیایی در بهبود درک زبان اسپانیایی اثرگذاری بسیار بالایی خواهد داشت.

- متصل شدن به گروه‌های زبان اسپانیایی

امروزه گروه‌های متعددی برای آموزش زبان اسپانیایی ایجاد شدند که می‌توان با کمی بررسی و جستجو به آن‌ها دست یافت. ایجاد جلسات هفتگی، ارائه تمرینات مختلف، گفتگو با دیگر افراد جهان و مطالعه جملات دشوار ازجمله مهم‌ترین مزایای وارد شدن به گروه‌های آموزش زبان انگلیسی شناخته می‌شود.

- شرکت در کلاس های آموزش زبان اسپانیایی

شرکت در دوره های آموزش زبان اسپانیایی به شکل حضوری و یا آنلاین زیر نظر اساتید مجرب و متخصص و یک سیستم آموزشی استاندارد می تواند در پروسه یادگیری زبان اسپانیایی بسیار موثر باشد.

ویژگی های دوره های آموزش زبان اسپانیایی در آموزشگاه الف

یکی بزرگ‌ترین مزایای دوره‌های آموزشی آموزشگاه زبان الف این است که در این آموزشگاه امکان برگزاری کلاس در تمامی رده‌های سنی وجود دارد، ازاین‌روی تمام افراد با هر شرایطی می‌توانند در کلاس‌های حضوری و مجازی آموزشگاه الف به یادگیری زبان اسپانیایی بپردازند. در آموزشگاه زبان الف آموزش کلمات کاربردی، صرف فعل، گرامر زبان اسپانیایی، اصطلاحات روزمره اسپانیایی، آموزش کلمات پرتکرار اسپانیایی، مکالمات روزمره و … در اولویت است.

الگوی دوره‌های آموزش زبان اسپانیایی در آموزشگاه الف

خوشبختانه در آموزشگاه زبان الف دوره‌های مختلف و متنوعی بر اساس اهداف زبان آموزان وجود دارد. علاقه‌مندان به یادگیری زبان اسپانیایی وابسته به شرایط خود مانند سن، وضعیت اشتغال، اولویت های تحصیلی، سطح زبان اسپانیایی و … می‌توانند از دوره‌های مختلف این آموزشگاه بهره‌مند شوند. در ادامه این بخش لیست دوره‌های آموزش زبان اسپانیایی گردآوری‌شده‌اند که به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

- دوره ترمیک

دوره‌های ترمیک دوره‌های نسبتاً بلندمدت در موسسه زبان الف شناخته می‌شوند. تعداد جلسات این دوره‌ها معمولاً 2 بار در هفته است و بازه زمانی آن حدوداً یک ساعت است. تمرین‌های متعدد، فرصت بیشتر برای مطالعه و یادآوری جملات مهم هر درس ازجمله مهم‌ترین مزایای این دوره محسوب می‌شوند.

- دوره نیمه فشرده

دورهای نیمه فشرده آموزشگاه الف به افرادی پیشنهاد می‌شود که قصد مهاجرت به کشورهای اسپانیایی‌زبان را دارند. در دوره نیمه فشرده زبان‌آموز بیشتر روی مکالمات روزمره، جملات ضروری، اصطلاحات اسپانیایی و ... متمرکز می‌شود. دوره‌های فشرده آموزشگاه زبان الف در جلسات 1 و نیم‌ساعته و به مدت دو بار در هفته برگزار می‌شود.

- دوره فشرده

دوره‌های فشرده موسسه زبان الف مناسب افرادی است که می‌خواهند در بازه محدود به زبان اسپانیایی مسلط شوند. در دوره‌های فشرده زبان اسپانیایی جملات کاربردی، مکالمات روزمره، کلمات پرتکرار، افعال پرکاربرد، اصطلاحات متداول و... به زبان‌آموز آموزش داده می‌شود. این دوره‌های معمولاً در جلسات 2 ساعته در طول سه روز در هفته برگزار می‌شود.

طول و مدت ‌زمان آموزش دوره زبان اسپانیایی در آموزشگاه الف

 مدت‌زمان یادگیری زبان اسپانیایی بر اساس عوامل مختلفی نظیر شرایط افراد، مدت‌زمان تمرین و … متفاوت است، ازاین‌روی برای آموزش زبان اسپانیایی نمی‌توان مدت‌زمان مشخصی را تخمین زد؛ اما به‌طور میانگین هر زبان‌آموز برای تسلط به زبان اسپانیایی باید بازه زمانی 1.5 الی2 ساله را به مطالعه، یادگیری و آموزش بپردازد.

منابع آموزش زبان اسپانیایی در موسسه الف

اگرچه منابع آموزش زبان اسپانیایی وابسته به عوامل مختلفی نظیر سن افراد، نظر اساتید، اهداف زبان‌آموز و… متفاوت است، اما به‌طورکلی در موسسه زبان الف جهت آموزش زبان اسپانیایی منابع زیر بر اساس فاکتورهای مختلفی مانند سن، سطح زبان و … به زبان آموزان پیشنهاد می‌شود.

  • Learn to speak Spanish
  • مجموعه کتاب‌های Teach Yourself Spanish
  • کتاب‌های Prisma Nuevo
  • کتاب Hugo in tree month Spanish
  • کتاب Mastering Spanish Vocabulary
  • کتاب Spanish verb 501
  • کتاب Espanol 2000 Nivel Medio

نحوه برگزاری دوره زبان اسپانیایی در آموزشگاه الف

یکی از مزایای شرکت در کلاس‌های آموزشگاه زبان الف این است که علاقه‌مندان به یادگیری زبان اسپانیایی می‌توانند وابسته به شرایط خود از دوره‌های حضوری و آنلاین این آموزشگاه بهره‌مند شوند. در این آموزشگاه برای تمامی رده‌های سنی امکان برگزاری رده‌های حضوری و مجازی از سراسر کشور وجود دارد. علاقه‌مندان به یادگیری زبان اسپانیایی می‌توانند از طریق شماره تماس‌های آموزشگاه الف در دوره‌های مختلف زبان‌آموزی شرکت کنند.

سؤالات متداول

چرا زبان اسپانیایی یاد بگیریم؟

ایجاد فرصت شغلی، مهاجرت تحصیلی و کاری به کشورهای اسپانیایی زبان، تقویت حافظه، مطالعه کتاب‌های اسپانیایی‌زبان و … تنها بخشی از مزایای یادگیری زبان اسپانیایی محسوب می‌شوند.

Learn to speak Spanish،    مجموعه کتاب‌های  Teach Yourself Spanish،            کتاب‌های Prisma Nuevo و کتاب Hugo in tree month Spanish تنها بخشی از منابع آموزش زبان اسپانیایی هستند که وابسته به سطح زبان، اهداف و سن زبان‌آموز به او پیشنهاد می‌شود.

تغییر زبان تلفن همراه، مطالعه داستان‌های اسپانیایی، گوش دادن به موسیقی اسپانیایی، استفاده از اپلیکیشن های آموزشی، شرکت در دوره های آموزش زبان اسپانیایی و… تنها بخشی از راه‌های یادگیری و تقویت زبان اسپانیایی هستند.

در آموزشگاه الف دوره‌های مختلفی نظیر دوره ترمیک، دوره فشرده و دوره فوق فشرده برگزار می‌شود. زبان آموزان وابسته به شرایط و اهداف خود می‌توانند از این دوره‌های آموزش زبان بهره‌مند شوند.

درخواست ثبت نام در این دوره

Hidden

ثبت درخواست تعیین سطح

پس از ثبت درخواست خود مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و نحوه و شرایط شرکت در تعیین سطح رو خدمتتون عرض خواهند کرد.