موسسه آموزشی الف

دوره تخصصی گرامر زبان انگلیسی

یادگیری یک زبان جدید می‌تواند یک تجربه لذت بخش در هر سنی باشد. اما یادگیری برخی مهارت‌های زبانی، مانند گرامر چالش برانگیز است. مردم به دلایل مختلف، مانند سفر یا کار، زبان‌های جدید را یاد می‌گیرند. مطالعه یک زبان خارجی می‌تواند دانش فرهنگی را افزایش دهد و به شما کمک کند هنگام سفر احساس اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید. همچنین این یک واقعیت است که یادگیری زبان دوم عملکرد مغز را بهبود می‌بخشد. مطالعات نشان می‌دهد افرادی که به بیش از یک زبان صحبت می‌کنند مهارت‌های حل مسئله و تفکر انتقادی، تمرکز بیشتر و مهارت‌های شنیداری بهتری دارند. زبان انگلیسی بهترین زبانی است که می‌توانید به عنوان زبان دوم انتخاب کنید. چرا که انگلیسی زبان اینترنت، تجارت، و سفر است. مردم کشورهای مختلف حتی اگر انگلیسی زبان نباشند اغلب می‌توانند به زبان انگلیسی صحبت کنند.

گرامر زبان انگلیسی

شرکت در دوره‌های ترمیک می‌تواند به شما در یادگیری زبان انگلیسی کمک کند. همچنین شرکت در دوره‌های مکملی چون دوره های آزاد گرامر می‌تواند به یادگیری شما سرعت بیشتر ببخشد. در دوره‌های ترمیک مهارت‌های چهارگانه زبان انگلیسی، یعنی مهارت شنیداری، گفتاری، خواندن و نوشتن به صورت همزمان تقویت می‌شود. اگرچه در این دوره‌ها آموزش گرامر نیز در دستور کار قرار دارد، ممکن است زمان کافی برای پرداختن به این مبحث در دسترس نباشد. بنابراین افرادی که فکر می‌کنند دانش گرامر آن‌ها ضعیف است و نیاز به تقویت دارد، می‌توانند در دوره‌های آموزش گرامر زبان انگلیسی شرکت کنند. در این دوره‌ها تمرکز صد‌در‌صدی روی آموزش گرامر است و شرکت در آن‌ها می‌تواند نقش پررنگی در تقویت دانش گرامر زبان آموزان داشته باشد.

معرفی دوره های تخصصی گرامر زبان انگلیسی

 • در دوره‌های آموزش گرامر زبان انگلیسی تمرکز کامل اساتید و کلاس بر دستور زبان انگلیسی است.
 • در ابتدای هر جلسه از کلاس یک درس گرامر تدریس می‌شود. سپس تا پایان کلاس بر بررسی مثال‌ها، تمرین درس گرامر و رفع اشکال زبان آموزان پرداخته می‌شود.
 • هدف برگزاری این دوره‌‌ها، پیدا کردن و رفع اشکالات گرامر زبان آموزان است. با شرکت در این دوره‌ها زبان آموزان می‌توانند توانایی خود را در بدون ایراد صحبت کردن به زبان انگلیسی (Accuracy) بهبود بخشند.
 • شرکت در دوره‌های جانبی گرامر می‌تواند برای دانش‌آموزان و دانشجویانی که قصد مهاجرت تحصیلی را دارند بسیار مفید باشد. چرا که برخورداری از دانش گرامر کافی برای موفقیت در محیط‌های آکادمیک یک ضرورت است.
 • دوره‌های آزاد گرامر همچنین برای داوطلبان شرکت در آزمون‌های زبان داخلی و بین‌المللی چون آیلتس و تافل نیز بسیار مفید و کاربردی است. چرا که دانش گرامر قوی نقش بسیار مهمی را در کسب نمره بالا در این آزمون‌ها ایفا می‌کند.
 • در نهایت شرکت در دوره‌های گرامر موسسه زبان الف و تقویت دانش دستور زبان منجر به تقویت مهارت‌های شنیداری، گفتاری، خواندن و نوشتن زبان‌آموزان نیز می‌شود.

چرا باید در دوره های گرامر زبان انگلیسی شرکت کنیم؟

ممکن است این سوال برای شما مطرح شود که چرا باید در دوره های گرامر زبان انگلیسی شرکت کنیم؟ اگر شرایط زیر را دارید شرکت در کلاس های گرامر زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان الف می‌تواند برای شما بسیار مفید واقع شود:

 • اگر قصد دارید در یک کشور انگلیسی زبان یا به زبان انگلیسی تحصیل کنید، شرکت در این دوره می‌تواند برای شما بسیار مفید واقع شود. چرا که برای تحصیل به زبان انگلیسی به دانش قوی گرامر نیاز خواهید داشت.
 • اگر قصد مهاجرت کاری را دارید، شرکت در دوره آزاد گرامر می‌تواند مهارت‌های شما برای مکاتبه و برقراری ارتباط رسمی را تقویت کند. گرامر ضعیف یک نقطه ضعف برای کارجویان است. مهم است که بتوانید به زبان انگلیسی درست از نظر گرامری ارتباط برقرار کنید تا حرفه‌ای بودن خود را به کارفرما منتقل کنید.
 • اگر قرار است در آزمون‌های زبان بین‌المللی مانند آیلتس و تافل یا آزمون‌های داخلی مانند MSRT شرکت کنید لازم است گرامر خود را تقویت کنید. شرکت در دوره‌های گرامر آموزشگاه الف می‌تواند نمره شما در آزمون‌های زبان را ارتقا دهد.
 • اگر فکر می‌کنید در دوره‌های ترمیک به اندازه کافی دستور زبان فرا نگرفته‌اید، این دوره‌ها می‌توانند نقاط ضعف شما را پوشش دهند.
 • اگر در جمله سازی به زمان‌های مختلف و بیان منظور خود در جملات شرطی مشکل دارید، دوره‌های گرامر راه حل مناسبی برای شماست.
 • اگر مهارت نوشتاری انگلیسی شما در سطح مناسبی نیست، شرکت در دوره‌های گرامر بهترین راه برای تقویت این مهارت است.
 • اگر وقت کافی برای مطالعه منابع گرامر و یادگیری به صورت خودخوان را ندارید، شرکت در دوره‌های گرامر می‌تواند برای شما گزینه‌ای بسیار مناسب باشد.
دوره تخصصی گرامر زبان انگلیسی

مزایای شرکت در دوره های گرامر زبان انگلیسی

مزایای شرکت در کلاس های گرامر زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان الف عبارتند از:

● یادگیری عمیق دستور زبان انگلیسی

● برطرف کردن اشکالات گرامی

● یادگیری گرامر در سطح پیشرفته

● بهبود چشمگیر مهارت نوشتاری یا Writing

● بهبود چشمگیر مهارت گفتاری یا Speaking

● بهبود نمرات زبان در مدرسه و دانشگاه

● کسب آمادگی لازم برای پاسخ به سوالات گرامر آزمون‌های زبان

درخواست ثبت نام در این دوره

Hidden

ثبت درخواست تعیین سطح

پس از ثبت درخواست خود مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و نحوه و شرایط شرکت در تعیین سطح رو خدمتتون عرض خواهند کرد.