موسسه آموزشی الف

دسته بندی بلاگ

مطالب پر بازدید

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در پاسداران

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در پاسداران

فهرست مطالب

در جهان امروز یادگیری زبان انگلیسی بسیار ضروری است. زبان انگلیسی زبان رسمی در 55 کشور است و در بیش از 100 کشور به طور گسترده صحبت می‌شود. از آنجایی که صحبت کردن و برقراری ارتباط به این زبان بسیار رایج است، انگلیسی را «زبان جهانی» یا «زبان بین‌المللی» می‌نامند. در مجموع نزدیک به دو میلیارد نفر زبان انگلیسی را به عنوان زبان اول، دوم، سوم یا حتی چهارم صحبت می‌کنند. اگر شما نیز قصد دارید زبان انگلیسی را یاد بگیرید احتمالا به دنبال بهترین روش برای یادگیری این زبان هستید. امروزه روش‌های گوناگونی برای یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد که شرکت در کلاس‌های آموزشی بهترین آن‌هاست. در این مقاله ضمن تشریح ضرورت یادگیری زبان انگلیسی، به بیان اهمیت شرکت در کلاس زبان و معرفی بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در پاسداران، آموزشگاه زبان الف می‌پردازیم.

چرا یادگیری زبان انگلیسی در بین زبان های بین المللی اولویت دارد؟

داشتن انگیزه قوی و کافی اولین قدم برای یادگیری مهارت‌های جدید است. یادگیری زبان انگلیسی نیز از این قاعده مستثنی نیست. پس لازم است در قدم اول به  این سوال پاسخ دهیم که: چرا  باید زبان انگلیسی یاد بگیریم؟ دلایل گوناگونی برای یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دلیل اول این است که انگلیسی زبان یکپارچه جهان و یک زبان رسمی بین المللی است. انگلیسی به عنوان وسیله‌ای برای ارتباط بین افراد مختلف در جهان بدون در نظر گرفتن قومیت، نژاد، مذهب و جنسیت استفاده می‌شود. با تسلط بر زبان انگلیسی، ارتباط انسان با انسان در سایر نقاط جهان، بدون نیاز به گیج شدن به دلیل تفاوت در زبان مادری آسان‌تر خواهد بود.
 • علاوه بر این، مهارت‌های خوب زبان انگلیسی نیز برای دریافت آموزش بهتر مورد نیاز است. بسیاری از دانشگاه‌های معتبر سراسر جهان برای پذیرش دانشجو، تسلط کافی بر زبان انگلیسی یا حتی نمره آزمون تافل، آیلتس را به عنوان شرط لازم در نظر می گیرند. همچنین اغلب ​​اهداکنندگان بورسیه نیز این شرایط را به عنوان شرط دریافت بورسیه لحاظ می‌کنند.
 • دلیل سوم، دستیابی به شغلی است که جذاب و پردرآمد باشد. با تأثیر جهانی شدن، فرصت‌های شغلی که قبلاً محدود بود و فقط برای شهروندان برخی کشورها قابل دسترسی بود، اکنون برای شهروندان کشورهای دیگر قابل دسترسی است. امروزه تجارت جهانی عمدتاً به زبان انگلیسی انجام می‌شود. در حقیقت انگلیسی زبان اصلی در بانکداری و دنیای تجارت است. انگلیسی زبان ارتباطات هوانوردی و دریایی، زبان رسمی کمیته بین‌المللی المپیک، سازمان ملل، ایستگاه فضایی بین‌المللی، ناتو، اینترپل و اتحادیه اروپا است. در واقع اگر بخواهید در دنیای کار حرفی برای گفتن داشته باشید لازم است زبان انگلیسی را بیاموزید.
 • دلیل دیگر این است که انگلیسی زبانی است که معمولاً در صنعت رسانه مانند موسیقی، فیلم، کتاب و اینترنت استفاده می‌شود. بزرگترین بازیگر صنعت فیلم، هالیوود، در ایالات متحده واقع شده است که البته از زبان انگلیسی به عنوان زبان اصلی خود استفاده می‌کند. علاوه بر این، تعداد کتاب‌های منتشر شده به زبان انگلیسی نیز بیش از هر زبان دیگری در جهان است. با داشتن مهارت‌های خوب زبان انگلیسی، سازگاری انسان با تحولات جهان و کسب اطلاعات گسترده آسان‌تر خواهد بود.

با توجه به دلایل گفته شده، یافتن بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی و شرکت در کلاس‌های با کیفیت آن می‌تواند نقش بسیار پررنگی را در موفقیت تحصیلی و شغلی افراد ایفا کند.

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در پاسداران

چرا شرکت در کلاس های آموزش زبان انگلیسی را پیشنهاد می دهیم ؟

امروزه منابع بیشماری برای یادگیری زبان انگلیسی در دسترس عموم مردم قرار دارد. انواع سایت‌ها، اپلیکیشن‌ها و کتاب‌های خودآموز می‌توانند به شما در یادگیری زبان انگلیسی کمک کنند. با وجود این منابع بیشمار ممکن است این سوال برای شما مطرح شود که: چرا باید به کلاس زبان انگلیسی برویم؟ پاسخ این سوال را می‌توان در مزایای شرکت در کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی در مقایسه با یادگیری خودآموز زبان انگلیسی جستجو کرد. مهم‌ترین این مزایا عبارتند از:

 • کلاس‌های گروهی محیط یادگیری اجتماعی و تعاملی‌ را فراهم می‌کنند که می‌تواند به زبان آموزان کمک کند تا مهارت‌های زبانی خود را سریع‌تر بهبود بخشند. علاوه بر این، کلاس‌های گروهی می‌تواند برای برخی از زبان آموزان انگیزه بیشتری را ایجاد کند، زیرا حس رفاقت و حمایت را به آن‌ها منتقل می‌کند.
 • کلاس‌های گروهی معمولاً دارای یک برنامه زمان‌بندی ثابت هستند که می‌تواند برای زبان آموزانی که به ساختار و مسئولیت‌پذیری در فرآیند یادگیری خود نیاز دارند، مفید باشد.
 • احتمالاً مهمترین مزیت کلاس‌های آموزش زبان، شنیدن صحبت کردن سایر زبان ‌آموزان و شنیدن اشتباهات آن‌هاست. وقتی زبان آموزان اشتباهات دیگران را می‌شنوند، متوجه می‌شوند که اشتباه کردن بخشی طبیعی از فرآیند یادگیری است. این می‌تواند به کاهش احساس اضطراب اشتباه کردن کمک کند. همین امر در مورد شنیدن نحوه تلفظ زبان ‌آموزان دیگر نیز صدق می‌کند – شنیدن دیگران به زبان آموزان کمک می‌کند تا نسبت به تلفظ صحیح کلمات دقت بیشتری به خرج دهند.ترکیب این عوامل با هم، موانع صحبت کردن زبان آموزان به زبان انگلیسی را کاهش می‌دهند و آ‌ن‌ها را تشویق می‌کنند تا آزادانه‌تر صحبت کنند.

کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی در آموزشگاه الف به عنوان بهترین موسسه زبان انگلیسی در پاسداران ممکن است به صورت خصوصی یا گروهی برگزار شود. برای یادگیری مهارت‌های مکالمه و صحبت کردن، شرکت در کلاس‌های گروهی نسبت به کلاس‌های خصوصی مفیدتر است. چرا که در کلاس‌های گروهی تعاملات بین فردی بیشتری انجام می‌شود. آموزشگاه زبان الف، به عنوان بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در پاسداران ظرفیت کلاس‌های گروهی محدود است تا فرصت صحبت کردن در طول کلاس به همه زبان آموزان برسد و معلم بتواند زمان و توجه کافی را به هر یک از شرکت کنندگان در کلاس اختصاص دهد. با این حال، شایان ذکر است که کلاس‌های خصوصی نیز مزایای خاص خود را دارند، مانند ارائه آموزش‌های سفارشی و اجازه دادن به زبان آموزان برای پیشرفت با سرعت خود. در نهایت، بهترین انتخاب به سبک یادگیری و اهداف فرد بستگی دارد.

شاخصه های موسسه الف به عنوان بهترین آموزشگاه زبان در پاسداران

شناخت بهترین موسسه آموزش زبان می‌تواند به زبان آموزان در انتخاب بهترین کلاس آموزشی و یادگیری بهتر و سریع‌تری زبان انگلیسی کمک کند. اما ویژگی های بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در پاسداران چیست؟ در پاسخ به این سوال می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • رعایت استانداردهای آموزشی: یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک آموزشگاه زبان خوب رعایت استانداردهای آموزشی در تدریس زبان انگلیسی است. اساتید زبان در بهترین آموزشگاه زبان در پاسداران، اموزشگاه زبان الف باید از صلاحیت علمی و عملی کافی برای تدریس برخوردار باشد.
 • اساتید مجرب و حرفه‌ای: بدون شک مهم‌ترین ویژگی بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی بهره گیری از اساتید مجرب و متخصص در آموزش زبان است. برخوردای از مدرک تربیت مربی و تجربه کافی شرط اصلی تدریس در آموزشگاه‌های معتبر زبان انگلیسی است.
 • استفاده از ابزارهای کمک آموزشی: در موسسات معتبر آموزش زبان از بهترین و به روزترین ابزارهای آموزش، اعم از فیلم و پادکست برای آموزش جذاب و سرگرم کننده به زبان آموزان استفاده می‌شود.
 • گروه‌بندی سنی کلاس‌ها: شرکت کردن در کلاس‌های کودکانه برای یک زبان آموز بزرگسال می‌تواند خسته کننده و نامناسب باشد. همچنین شرکت کردن کودکان در کلاس‌های بزرگسالان بازدهی چندانی نخواهد داشت. به همین دلیل در آموزشگاه‌های معتبر زبان انگلیسی برای برگزاری دوره‌های آموزشی رده بندی سنی انجام می‌شود.
 • برگزاری کلاس‌های متنوع: ممکن است برخی افراد از دانش کلی خوبی در زبان انگلیسی برخوردار باشند و بخواهند تنها بر روی مهارت صحبت کردن خود تمرکز کنند. در موسسات آموزش زبان معتبر کلاس‌های ترمیک و کلاس‌های تخصصی کار بر یک مهارت به صورت مجزا برگزار می‌شوند.
 • برگزاری دوره‌های تخصصی: هدف برخی از زبان آموزان از یادگیری زبان انگلیسی کسب نمره بالا در آزمون‌های تافل یا آیلتس است. در موسسات معتبر زبان دوره‌های آمادگی شرکت در آزمون‌های بین‌المللی به شکل مجزا و به صورت تخصصی برگزار می‌شوند.
 • آماده سازی زبان آموزان پیشرفته برای ورود به بازار کار: آموزشگاه زبان الف به عنوان بهترین آموزشگاه‌های زبان انگلیسی در پاسداران با برگزاری دوره‌هایی چون مترجمی و تربیت مدرس امکان ورود به بازار کار و کسب درآمد را برای زبان آموزان خود فراهم می‌کنند.

آموزشگاه زبان انگلیسی

مزیت های آموزشگاه الف، بهترین موسسه زبان در پاسداران

موسسه زبان های خارجه الف، بهترین آموزشگاه زبان در پاسداران است که می‌توانید برای یادگیری زبان انگلیسی از پایه یا تقویت دانش و مهارت خود در این زبان در کلاس‌های آن شرکت کنید. آموزشگاه زبان الف فرتاک از مجوز رسمی از اداره آمورش و پرورش تهران برخوردار است. این موسسه علاوه بر دوره‌های آموزش زبان انگلیسی، دوره‌های آموزش زبان فرانسه، آلمانی، ایتالیایی، ترکی و اسپانیایی را نیز برگزار می‌کند. ویژگی‌های آموزشگاه زبان الف به عنوان بهترین آموزشگاه زبان در پاسداران شامل موارد زیر است:

 • برگزاری دوره‌های ترمیک برای رده‌های سنی کودک، نوجوان و بزرگسال
 • تدریس بهترین کتاب‌های آموزشی برای هر رده سنی
 • استفاده از بهترین و مجرب‌ترین اساتید آموزش زبان
 • برگزاری دوره‌های تخصصی متنوع اعم از دوره‌های تافل، آیلتس، بازرگانی، مترجمی و تربیت مدرس
 • استفاده از بهترین ابزارهای کمک آموزشی
 • برگزار کلاس‌های گروهی کم جمعیت (ظرفیت حداکثر 12 نفر)
 • برخورداری از محیط آموزشی مناسب و مجهز
 • استفاده از مشاورین برای کمک به پیشرفت تحصیلی زبان‌آموزان
 • ارائه خدمات مشاوره مهاجرت تحصیلی و اخذ پذیرش تحصیلی
 • برگزاری دوره های تخصصی آزمون های بین المللی

سوالات متداول

 1. چرا باید زبان انگلیسی یاد بگیریم؟

در جهان امروز یادگیری زبان انگلیسی برای پیشرفت در تحصیل، کار و حتی سرگرمی یک ضرورت است.

 1. اهمیت شرکت در کلاس آموزش زبان چیست؟

محیط دوستانه و تعاملی کلاس زبان و همچنین امکان دریافت بازخورد فوری از معلم و سایر زبان آموزانبه یادگیری عمیق، سریع و جذاب زبان انگلیسی کمک می‌کند.

 1. ویژگی بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در پاسداران چیست؟

رعایت استانداردهای آموزشی، استفاده از اساتید تجرب و متعهد، برگزاری دوره‌های متنوع و استفاده از ابزارهای کمک آموزشی پیشرفته مهم‌ترین ویژگی های بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در پاسداران هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت درخواست تعیین سطح

پس از ثبت درخواست خود مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و نحوه و شرایط شرکت در تعیین سطح رو خدمتتون عرض خواهند کرد.